Semmelweis Egyetem Létesítményfejlesztési és-Üzemeltetési Igazgatóság logo

Üzemeltetési ügyintéző (légtechnikai rendszerek területén)

    Semmelweis Egyetem Létesítményfejlesztési és-Üzemeltetési Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az igazgatóság hatáskörébe utalt, létesítményekhez és speciális berendezésekhez kapcsolódó napi szintű üzemeltetési, valamint a szervezeti egységek részére üzemeltetést támogató feladatok ellátása. Szakirányú vagy általános középfokú végzettséget igénylő munkakör, amely kiegészíti az üzemeltetési szakértő napi szintű munkáját. Feladatkörébe tartozik a légtechnikai rendszerek üzemeltetésével, karbantartásával járó nyilvántartások vezetése és napra készen tartása. Kapcsolatot tart az Egyetem belső munkatársaival, valamint a szerződött partnerek képviselőivel. Megbeszéléseket, értekezleteket szervez külső és/vagy belső helyszíneken, bejárásokon vesz részt és dokumentálja azokat. Heti és havi riportokat készít munkahelyi vezető részére. Hatósági ügyeket intéz meghatalmazás alapján. Társosztályokkal tart kapcsolatot, kezeli a Helpdesk rendszert.

Elvárások

  • középfokú végzettség: gépésztechnikus
  • jó  írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • word, excel, power point ismerete és használata
  • pontosság, határidők tartása, megbízhatóság
  • csapatmunkára való készség
  • proaktivitás, rugalmasság

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 éves releváns tapasztalat adott szakirányokban

Előnyt jelent

  • Terc program ismerete és aktív használata
  • O365 felhasználói ismerete
  • Outlook levelezőrendszer ismerete

Amit kínálunk

  • nagy múltú egyetemi háttérintézmény
  • kulturált munkakörülmények
  • jól megközelíthető iroda
  • irodai munkarend, péntek 14.00-ig
  • jó hangulatú közösség
  • dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás határozatlan idejű munkaszerződéssel

Egyéb juttatások:

  • mobiltelefon, laptop
  • BKK bérlet vezetői döntés alapján
  • belépést követő 5. hónaptól béren kívüli juttatás (SZÉP-kártya)
  • kedvezményes üdülési lehetőség a SE üdülőiben
  • Semmelweis kártya (flottakedvezmény családtagok számára, jogsegélyszolgálat, egészségügyi-,sport-, kulturális- és szabadidős programok kedvezménye)

Munkavégzés helye:

  • a Semmelweis Egyetem telephelyei

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!

  • Elektronikus úton a lenti Jelentkezem gombra kattintva